In Einkaufsliste speichern
Eine neue Einkaufsliste erstellen
SZABLONY FORMY DO PAZNOKCI 500szt

SZABLONY FORMY DO PAZNOKCI 500szt

12,76 €
/ szt. inkl. MwSt
Auf die Einkaufsliste
Schnelles Einkaufen 1-Click(ohne Registrierung)
14 Tage für einfache Rückgabe
Dieses Produkt ist nicht in einem stationären Geschäft erhältlich
Sicher einkaufen
Kostenlose Lieferung an PaketautomatenMehr Informationen
Smile - Lieferungen von Online-Shops sind bei einer Bestellung von €12.76 kostenlos.

Sie kaufen und die Lieferung ist kostenlos!

Die Lieferungen von Online-Shops sind bei einer Bestellung von €12.76 kostenlos.
Die kostenlose Lieferung beinhaltet die Lieferung an einen Paketautomaten
Symbol
7091052493578
Herstellercode
7091052493578

Niezbędny przyrząd do perfekcyjnego manicure, zarówno dla amatorów, jak i profesjonalistów!

Szablony formy do przedłużania paznokci znacznie ułatwiają formowanie paznokci z akrylu i żelu. Dostępne na tej stronie opakowanie zawiera 500 sztuk. Szablony, które Państwu oferujemy, dzięki specjalnej strukturze kleju, charakteryzują się silną przyczepnością, co w połączeniu z dużą sztywnością daje najlepsze szablony na rynku. Zaprojektowane przez profesjonalistów pozostają na miejscu przez cały czas nakładania żelu lub akrylu, a po nałożeniu łatwo się zdejmują. Wykonane są z elastycznego i trwałego materiału, który pozwoli na dopasowanie formy do każdego kształtu paznokcia. Precyzyjna podziałka długości paznokcia ułatwi pracę nad przedłużeniem paznokci.

Szablony formy do przedłużania paznokci 500szt - gwarancja precyzyjnego, doskonałego manicure!

Szablony formy do przedłużania paznokci 500szt doskonale sprawdzą się zarówno w domu, dla osób, które same wykonują manicure i stylizują swoje własne paznokcie, jak i w profesjonalnych gabinetach kosmetycznych i salonach piękności, gdzie pracują najlepsze manicurzystki. Duża ilość szablonów sprawia, że będą służyć przez długi czas. Wysoka jakość wykonania idzie w parze z korzystną ceną, zwłaszcza mając na uwadze fakt, jak długo można z tych form korzystać. W asortymencie naszego sklepu internetowego, poza szablonami i formami do przedłużania paznokci, znajdziecie także różnego rodzaju pędzelki i inne przybory, które pomagają wykonać perfekcyjny manicure i pedicure. Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą! Gwarantujemy szeroki wybór produktów, jak i terminową realizację zleceń. Dołączcie do grona naszych zadowolonych klientów!

zadaj pytanie
Haben Sie Fragen? Stellen Sie eine Frage, und wir werden umgehend antworten und die interessantesten Fragen und Antworten für andere veröffentlichen.
Stelle eine Frage
Wenn die obige Produktbeschreibung unzureichend ist, können Sie uns eine Frage zu diesem Produkt schicken. Wir werden versuchen, Ihre Frage so schnell wie möglich zu beantworten. Deine Daten werden gemäß der Datenschutzerklärung. bearbeitet.
Gwarancja 12m
Gwarancja 12m
Ihre Bewertung schreiben
Ihre Note:
5/5
Ihr Produktfoto hinzufügen:
pixelpixelpixelpixel