Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Hard

( ilość produktów: 1 )

Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą produktów dostępnych w naszym sklepie internetowym z artykułami do stylizacji paznokci. Hard gel to specjalny żel hybrydowy, służący do budowy lub odbudowy płytki paznokcia. Doskonale sprawdzi się w przypadku słabej i zniszczonej płytki, która wymaga wzmocnienia, pogrubienia lub wydłużenia. Hybrydowy żel budujący stosowany jest w przypadku wykonywania profesjonalnej stylizacji na paznokciach, które znacząco ucierpiały. Hard gel pozwala dodać im wytrzymałości, solidności i stabilności zbliżonej do zdrowych i silnych paznokci. Ciesz się doskonale wyglądającymi dłońmi, nawet jeśli Twoje paznokcie uległy zniszczeniu i są osłabione. Odbudowujące żele budujące powstały, aby zaspokoić oczekiwania miłośniczek pięknych paznokci. Doskonały efekt oraz trwałość zapewnia specjalna formuła składników, która przypomina tą z żelów miękkich.

Wytrzymałość i wysoka jakość

Wszystkie dostępne w naszym sklepie produkty charakteryzują się wysoką jakością, wytrzymałością oraz łatwością w aplikacji. Budujące żele umożliwiają wydłużenie oraz pogrubienie osłabionych paznokci, dzięki czemu możliwa jest dalsza ich stylizacja oraz uzyskanie dowolnych efektów artystycznych. Dzięki odpowiedniej konsystencji, hard gel pozwala na tak samo łatwą aplikację, jak tradycyjne żele miękkie. Wykonaj doskonałą stylizację nawet na osłabionej płytce paznokcia. Przedłużanie oraz nadbudowywanie płytki to standardowy zabieg wykonywany przez profesjonalnych stylistów. Pozwala on cieszyć się pięknym wyglądem paznokci każdemu, nawet osobom, których paznokcie są wyjątkowo krótkie, słabe i zniszczone. Odpowiedni dobór składników wysokiej jakości sprawia, że wszystkie dostępne w naszym katalogu hybrydowe żele budujące charakteryzują się wyjątkową trwałością, doskonałym blaskiem i odpornością na różnego rodzaju czynniki zewnętrzne. Łatwa aplikacja umożliwia uzyskanie doskonałego, gładkiego efektu bez nawet najmniejszych smug. Oferujemy różnego rodzaju hard gele, które sprawdzą się zarówno w profesjonalnych pracowniach stylizacji paznokci, jak i w domowym zaciszu.

Bogata oferta produktów

Szeroki wybór hybrydowych żeli budujących (tzw. Hard gel) dostępnych na naszej stronie internetowej, umożliwia wykonanie profesjonalnej stylizacji paznokci u osób ze zniszczoną i krótką płytką paznokcia. Posiadamy w naszej ofercie hard gele przezroczyste, kolorowe oraz perłowe. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą hybrydowych żeli budujących.

pixelpixelpixelpixel