Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Baza 10ml

( ilość produktów: 5 )

Oferowane przez nas produkty typu base coat wyprodukowane zostały, aby spełnić oczekiwania profesjonalistów zajmujących się wykonywaniem stylizacji paznokci. Base coat to lakier nawierzchniowy, który stosuje się jako pierwszą warstwę manicure hybrydowego. Wszystkie dostępne w naszym sklepie lakiery base coat charakteryzują się wysoką jakością składników, z których zostały wyprodukowane. Lakier base coat doskonale wygładza powierzchnię płytki paznokcia, pozwalając na dalszą stylizację oraz utrwalając jej końcowy efekt. Ciesz się pięknymi dłońmi przez wiele dni, a nawet tygodni dzięki stalowej ochronie pierwszej warstwy lakieru base coat. Zapraszamy do zapoznania się z aktualnym katalogiem produktów dostępnych w naszym sklepie internetowym.

Wygładzająca baza pod dalszą stylizację

Wszystkie oferowane przez nas kosmetyki nadają się do użytku zarówno domowego, jak i w pełni profesjonalnego, w pracowniach stylizacji paznokci. Lakier hybrydowy base coat to doskonały produkt podkładowy, który gwarantuje dłuższe utrzymanie się wykonanej stylizacji. Base coat powszechnie wykorzystywane jest jako pierwsza warstwa manicure hybrydowego. Wyjątkowa wytrzymałość sprawia, że produkty podkładowe typu baza, mają ogromny wpływ na trwałość oraz solidność wykonanego manicure. Ciesz się pięknymi, olśniewającymi dłońmi przez wiele dni, a nawet tygodni. Zapomnij o odpryskach oraz codziennych poprawkach. Zapraszamy do zapoznania się z szerokim asortymentem produktów dostępnych w naszym sklepie. Sprzedawane przez nas lakiery hybrydowe base coat posiadają skład opracowany na podstawie specjalnej formuły, która gwarantuje przyjemną aplikację i optymalną konsystencję produktu. Doskonale gładka powierzchnia paznokci to najlepsza baza pod dalszą ich stylizację. Taką gładkość uzyskać można dzięki produktom podkładowym takim jak hybrydowe lakiery base coat.

Wysoka jakość wykonanej stylizacji

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne są szczegóły, dlatego wszystkie oferowane przez nas lakiery hybrydowe powstały wyłącznie z wysokiej jakości składników. Dostępne w naszej ofercie lakiery hybrydowe base coat pozwalają na uzyskanie nieskazitelnej gładkości na powierzchni płytki paznokcia. Wszystkie sprzedawane przez nas base coat charakteryzują się wysoką wytrzymałością i stanowią doskonały podkład pod dalszą stylizację. Odkryj tytanową wytrzymałość oraz wieczną głębię kolorów! Zapraszamy do zakupów w naszym sklepie, oferujemy wyłącznie profesjonalne i sprawdzone kosmetyki do stylizacji paznokci.

pixelpixelpixelpixel