Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

SP SERIES GLITTER

( ilość produktów: 1 )

Zapraszamy do zapoznania się w wyjątkową i oryginalną serią SP lakierów hybrydowych marki Bluesky. Kolekcja powstała z myślą o uzyskaniu niepowtarzalnych efektów dekoracyjnych i charakteryzuje się bogactwem brokatowych, opalizujących płatków. Przezroczysta konsystencja lakieru wypełniona została dużymi drobinkami o różnych kształtach, które mienią się perłowym blaskiem. Efekt stylizacji zależy od tego, na jaki podkład zostanie nałożony lakier (biały lub czarny). Poczuj się wyjątkowo pięknie i szałowo. Seria SP powstała, aby spełnić oczekiwania wymagających kobiet, które cenią niepowtarzalny wygląd swoich paznokci i lubią eksperymentować z ciekawymi stylizacjami. Kolekcja składa się z 13 różnych lakierów hybrydowych, które nałożyć można na czarny lub biały podkład, bądź bezpośrednio na płytkę paznokcia. W zależności od wybranego wariantu, uzyskać można inne efekty wizualne. Możliwość kombinacji jest niesamowicie ogromna!

Wytrzymałość i wysoka jakość

Ciesz się długotrwałym efektem stylizacji paznokci, który utrzymuje się przez wiele dni, a nawet tygodni! Lakiery hybrydowe marki Bluesky z serii SP wyróżniają się wyjątkowo nasyconymi odcieniami perłowych płatków, trwałością i odpornością na różnego rodzaju czynniki zewnętrzne. Perfekcyjna stylizacja paznokci utrzyma się przez długi czas bez konieczności poprawek i bez zarysowań czy odprysków. Manicure hybrydowy jest jedną z najpopularniejszych metod stylizacji paznokci dzięki swojej długotrwałości i stalowej wytrzymałości. Przekonaj się o niezwykłych właściwościach lakierów marki Bluesky i olśniewaj doskonale podkreślonym pięknem swoich dłoni. Kolekcja SP charakteryzuje się wysokiej jakości składem, który wpływa na optymalną konsystencję lakierów. Aplikacja produktu na płytkę paznokcia jest niezwykle prosta, komfortowa i precyzyjna, dzięki czemu nie powstają niepożądane smugi czy bąbelki powietrza. Kolekcja SP powstała z myślą o uzyskaniu ciekawych efektów dekoracyjnych podczas stylizacji paznokci. W jej skład wchodzi 13 bezbarwnych lakierów wypełnionych opalizującymi płatkami o różnych kolorach.

Bogactwo możliwości stylizacji

Lakiery hybrydowe z serii SP nałożyć można na paznokcie na różne sposoby. W zależności od koloru podkładu (czarny lub biały) uzyskać można niesamowite efekty dekoracyjne. Bezbarwny lakier zawiera jedynie opalizujące, brokatowe płatki o różnych kolorach. Nałóż lakier na czarny lub biały podkład lub bezpośrednio na płytkę paznokcia. Każdy z wariantów pozwoli Ci uzyskać inny efekt stylizacji. Poczuj się wyjątkowa i dobierz najlepszą stylizację do okazji. Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą produktów dostępnych w ramach katalogu naszego sklepu internetowego.

pixelpixelpixelpixel