Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Paint Gel – gęsty żel do paznokci

( ilość produktów: 11 )

Manicure żelowy daje nieskończone możliwości dzięki licznym kosmetykom przeznaczonym do malowania wzorów. Jednym z nich jest gęsty żel do paznokci. Jest to trwały kosmetyk służący do kreowania ornamentów na paznokciach. Jest to formuła precyzyjna i nierozlewająca się, dzięki czemu możemy namalować małe wzorki bez obawy, że będą wyglądały nieelegancko. Gęstość tego kosmetyku możemy porównać do pasty, a jego konsystencja jest kremowa. Dzięki tym cechom masa ta bardzo ładnie rozprowadza się na płytce.

Profesjonalny gęsty żel do paznokci

Kosmetyki żelowe różnią się od tradycyjnych kosmetyków tym, że są znacznie mocniejsze i tym samym trwalsze. Odpowiednio wykonany manicure z pomocą takich produktów jak ten gęsty żel do paznokci może utrzymać się ok. 2-4 tygodni, w zależności od tego, na jakie czynniki zewnętrzne narażone są nasze dłonie. Decydują o tym wysokiej jakości składniki znajdujące się w tych produktach oraz utwardzanie silnie oddziałującymi lampami UV lub LED.

Profesjonalny gęsty żel do paznokci

Jeśli szukamy kosmetyku, którego aplikowanie nie trwa zbyt długo, gęsty żel do paznokci będzie najlepszym wyborem. Kiedy nałożymy formułę na płytkę, następujące po tym utwardzanie trwa krótko. Co więcej, stuprocentowe krycie kolorem następuje już przy jednej warstwie. Podczas ozdabiania bardzo ważne jest też to, aby dany produkt nie zmieniał swojej postaci na jednym paznokciu, podczas gdy malujemy pozostałe. Ten kosmetyk nie wymusza szybkiego malowania. Możemy poświęcić na wykonywanie wzorów tyle czasu, ile potrzebujemy, ponieważ masa nie będzie rozprzestrzeniała się na płytce.

Do zalet, jakie posiada nasz gęsty żel do paznokci, należy również stabilność kolorowych pigmentów oraz trwałość nałożonego koloru. Jest to bardzo ważne, szczególnie kiedy manicure utrzymuje się przez kilka tygodni. Nie chcemy, żeby wybrany kolor matowiał bądź zmieniał się. Krótko mówiąc, wszystko ma wyglądać tak, jak sobie zaplanujemy i ten kosmetyk tak działa. Po utwardzeniu lampą UV bądź LED możemy cieszyć się wybranymi wzorami i barwami.

Dlaczego warto wybrać gęsty żel do paznokci?

Żel do paznokci, który jest gęsty i odpowiednio nałożony wygląda wspaniale, lecz to nie jedyne powody, dla których decydujemy się na kupno kosmetyku. Ważna jest także różnorodność, dzięki której manicure może stać się dla nas kreatywnym zadaniem i przyjemnością. W naszym sklepie znajdziecie całą gamę kolorów, dzięki czemu każda z Was może łączyć swoje ulubione barwy w dowolny sposób i tym samym wyrazić swój gust i sprawić sobie przyjemność.

Od soczystej zieleni, różu i żółtego, po elegancki niebieski i fiolet, a także klasyczną czerń – te i inne kolory są do Waszej dyspozycji. Gęsty żel do paznokci pozwala przyozdobić je na setki sposobów, dzięki czemu możecie dobrać odpowiednie barwy do danej okazji. Nowa praca, ślub, sukces czy upragnione wakacje to tylko kilka powodów, które dają inspirację do zdecydowania się na niepowtarzalny manicure.

pixelpixelpixelpixel