Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Akrylożel Gum Gel BLUESKY

( ilość produktów: 20 )

Rewelacyjna nowość na Polskim rynku Akrylożel Bluesky Gum Gel to niezwykły produkt do modelowania i przedłużania paznokci, jest bardziej elastyczny niż akryl, ale trwalszy niż twardy żel. Akrylożel Bluesky Gum Gel samopoziomujący się, ale pozostaje tam, gdzie go umieścisz nie spływa tak jak tradycyjny żel. W przeciwieństwie do akrylu, nie twardnieje podczas pracy, można go bardzo długo modelować, a dopiero później utwardzić w lampie LED (30s) lub UV (2 min.) Do pracy używamy zwykłego cleanera, a nie liquidu, a zatem nie mamy nieprzyjemnego zapachu, Podczas utwardzania Gum gel, nie występują skoki ciepła, nie ma też lepkiej warstwy po utwardzeniu pracując z dual formami. Jest to produkt dzięki, któremu szybciej przedłużysz paznokcie bez używania szablonów i długotrwałego procesu obrabiania żelu. Używając Akrylożelu Bluesky Gum Gel Twój manicure skróci się o 40% czasu pracy. Do uzyskania pożądanego efektu, potrzebne są  Bluesky Dual formy. NADAJE SIĘ DO PRACY NA SZABLONACH I ZACISKANIA TUNELU (po 10 sek utwardzania w lampie)

 

 

Sposób użycia:
1. Przygotowujemy  skórki 
2. Nadajemy pożądany kształt płytce paznokcia 
3. Matowimy płytkę paznokcia oraz odtłuszczamy (przygotowujemy jak pod żel, akryl czy hybrydę)
4. Nakładamy Bluesky Base Coat i utwardzamy w lampie UV lub UV/LED
5. Do specjalnej formy nakładamy niewielką ilość Bluesky Gum Gel i pędzelkiem zamoczonym w cleanerze rozkładamy GumGel tak, aby boki nie były za grube, a przez środek był zrobiony tunel  
6. Formę przykładamy do paznokcia i delikatnie dociskamy, przed włożeniem do lampy zalecamy odwrócić rękę i od wewnętrznej strony delikatne wyprowadzić GumGel, dzięki czemu będziemy mieli miej pracy po utwardzeniu produktu 
7. Utwardzamy w lampie UV/LED 60s , UV 120s 
8. Ściągamy formę z paznokcia 
9. Nadajmy pożądany kształt płytce paznokcia, matowimy 
10. Nakładamy Bluesky Top No Wipe i utwardzamy  

WAŻNE !!!

PODCZAS PRACY PAMIĘTAĆ BY ZAMYKAĆ PUDEŁKO Z PRODUKTEM, GDYŻ GUM GEL JAKO PRODUKT ŚWIATŁOUTWARDZALNY POTRAFI SIĘ UTWARDZIĆ POZOSTAWIONY Z OTWARTYM OPAKOWANIEM. 

 

Akrylożel Gum Gel BLUESKY – znajdziesz go w naszym asortymencie!

Jaki jest dostępny w naszym sklepie Akrylożel Gum Gel?  8 podstawowych kolorów z czego 2 kolory przeżroczyste, 2 różne odcienie bieli i 4 piękne covery. Do tego mamy 8 pięknych brokatów.  W stu procentach bezpieczny. Wyprodukowany  został z zastosowaniem wszelkich obowiązujących norm bezpieczeństwa – zarówno brytyjskich, jak i europejskich. Oprócz tego producent zadbał także, aby był bardzo wygodny w użytku, trwały oraz odznaczał się wysoką jakością. Ponadto doskonale sprawdzi się  w połączeniu z innymi artykułami przeznaczonymi do manicure hybrydowego – takimi jak bazy, topy, lakiery czy też pilniki oraz frezarki. Utwardzać go można za pomocą standardowych lamp ze światłem UV (2MIN) czy też LED (30SEK). Wszystko to sprawia, że bez najmniejszych wątpliwości możemy go polecić praktycznie każdej naszej klientce.

Warto wspomnieć, że nasz sklep jest autoryzowanym dostawcą produktów firmy BLUESKY. Składając u nas zamówienie, masz więc stuprocentową pewność, że dostaniesz wyłącznie oryginalne oraz najwyższej jakości artykuły. Dlaczego jeszcze to właśnie u nas warto nabyć AKRYLOŻEL BLUESKY GUM GEL ? Gwarantujemy naprawdę sprawną obsługę, szybką przesyłkę, a także świetny kontakt na każdym etapie realizacji zamówienia. Chętnie rozwiejemy wszelkie Twoje wątpliwości oraz odpowiemy na wszystkie pytania. Od początku naszego działania udało nam się zgromadzić już szerokie grono zadowolonych z zakupów u nas klientów. Dlatego też będzie nam bardzo miło, jeśli i Ty zechcesz obdarzyć nas zaufaniem i do nich dołączyć. Serdecznie zapraszamy!

pixelpixelpixelpixel