Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Fryzjerstwo

( ilość produktów: 1133 )

Zachęcamy do zapoznania się z bogatą ofertą produktów i akcesoriów fryzjerskich dostępnych w ramach katalogu naszego sklepu internetowego. Posiadamy różnego rodzaju profesjonalne produkty do stylizacji, pielęgnacji i farbowania włosów. Oferujemy jedynie najlepsze kosmetyki pochodzące od znanych marek, charakteryzujące się wysoką jakością, optymalnym składem i pięknymi zapachami. W naszym katalogu posiadamy szampony, odżywki i kosmetyki przystosowane do różnych typów włosów. Posiadamy także profesjonalne akcesoria do włosów przeznaczone do zastosowań fryzjerskich. Są to, między innymi, szczotki do włosów, wałki do loków, papiloty, woski do włosów, pomady, folie aluminiowe fryzjerskie, nożyczki fryzjerskie do włosów. Serdecznie zapraszamy do zakupów profesjonalnych akcesoriów fryzjerskich.

Ogromny wybór produktów fryzjerskich

W naszym sklepie znajdują się różnego rodzaju produkty i akcesoria fryzjerskie. Oferujemy wyłącznie kosmetyki najwyższej jakości, wyróżniające się na rynku dobrym składem, skutecznością oraz trwałością. Sprzedawane przez nas szampony, odżywki, mgiełki doskonale nadają się do pielęgnacji włosów podczas stylizacji w salonach fryzjerskich. Przygotowują one włosy do dalszych zabiegów takich jak prostowanie, kręcenie loków, farbowanie czy rozjaśnianie. Oferowane przez nas kosmetyki charakteryzują się wysoką skutecznością działania oraz gwarantują optymalne efekty. Polecane są do użytku w salonach fryzjerskich. W naszym sklepie znajdziecie Państwo szampony oraz inne kosmetyki do pielęgnacji włosów, w opakowaniach o odpowiednio dużej pojemności. Zwiększone opakowania umożliwiają hurtowe korzystanie z produktu, co znacząco ułatwia pracę podczas stylizacji włosów w salonie. Posiadamy także bogatą ofertę różnokolorowych tonerów do włosów, farb oraz rozjaśniaczy.

Profesjonalne akcesoria fryzjerskie

Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą akcesoriów fryzjerskich dostępnych w naszym sklepie internetowym. Posiadamy różnego rodzaju nożyczki fryzjerskie, narzędzia i pojemniki do dezynfekcji, pasy na akcesoria fryzjerskie, folie, grzebienie, gumki do włosów, pędzle, klipsy, kołnierze, a także lusterka. Wszystkie sprzedawane przez nas akcesoria charakteryzują się wysoką jakością wykonania, solidnością, trwałością oraz są w pełni przygotowane do profesjonalnych zastosowań w salonach fryzjerskich. Odpowiednio wyposażony salon to podstawa, która pozwala na spełnienie oczekiwań wymagających klientów. Oferowane przez nas kosmetyki fryzjerskie i akcesoria fryzjerskie sprostają oczekiwaniom zarówno początkujących, jak i doświadczonych fryzjerów. Posiadamy jedynie najlepsze produkty renomowanych marek, które doceniane są przez stylistów i gwarantują doskonałe efekty stylizacji włosów.

pixelpixelpixelpixel